HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan Pesus öncelikle bilişim sektöründe başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen bilişim şirketleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Şirketimiz kuruluşunu takip eden süreçte değerli iş ortaklarımızında talepleri doğrultusunda Mart 2016 itibari ile Pesus Grup olarak ofis malzemeleri (gıda,temizlik,ambalaj,kırtasiye) mobil bilişim ve güvenlik ekipmanları olmak üzere üç sektörde daha faaliyet göstermeye başlamıştır..

Pesus Grup'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri memnuniyeti odaklı olan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil perakende ,küçük ve orta işletmelerde dahil her ölçekteki müşterilerine esnek çözümler sunmaktır..

PesusGrup olarak Sürekli güncellenen stok ve geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarımızın tüm tedariklerini tek merkezden yaparak hem zaman hemde finans kolaylığı sağlamayı hedefliyoruz..

MİSYONUMUZ

Pesus Grup ile buluşan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz hizmetler ile bünyemizde bulundurduğumuz sektörlerde farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek en saygın ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer almak.