27 ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 0.3MS 210MHZ 2XHDMI 1XDP USB QHD 2560X1440 HOPARLÖR FLICKER FREE VESA SİYAH
Kategori
Marka
Stok Kodu
pb_CE100ASU0297
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
13.601,89 TL
  • Renk: Siyah
  • Açıklama: Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 210Hz (OC) yenileme hızına sahip 27 inç QHD (2560x1440) Fast IPS oyuncu monitörü. ASUS Fast IPS teknolojisi, yüksek kare oranlarıyla akıcı oyun görüntülerini 0,3ms (GTG) tepki süresiyle(min) sunar ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu (ELMB Sync) teknolojisi, ELMB ve değişken yenileme hızı teknolojisini birlikte kullanarak görüntüdeki gölgelenmeleri ve yırtılmaları ortadan kaldırıp net oyun görselleri sunar. DisplayWidget Center, monitör ayarlarını mouse ile değiştirmenize olanak verir. FreeSync Premium, değişken yenileme hızını (VRR) varsayılan olarak ayarlayarak kusursuz ve yırtılmalardan uzak bir oyun deneyimi sunar.
  • Curve Ekran: Hayır
  • Dokunmatik Ekran: Yok
  • Parlaklık: 300 Cd/m2
  • Kontrast: 1300:1
  • Duvara Asılabilme: Var
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560X1440
  • Ips Panel / Mva Panel: IPS
  • Pivot Özelliği: Yok
  • Ekran Boyutu: 27"
  • Kullanım Alanı: Gaming
  • Tepki Süresi: 0.3 Ms
  • Görüntüleme Formatı: 16:9
  • Görüş Açısı: 178/178
  • Dahili Kamera: Yok
  • Hoparlör: Var
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
27 ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 0.3MS 210MHZ 2XHDMI 1XDP USB QHD 2560X1440 HOPARLÖR FLICKER FREE VESA SİYAH En Ucuz 27 ASUS TUF GAMING VG27AQ5A 0.3MS 210MHZ 2XHDMI 1XDP USB QHD 2560X1440 HOPARLÖR FLICKER FREE VESA SİYAH Pesus Tedarik'de! Asus Ürünler En Uygun Fiyata, İstanbul İçi Aynı Gün Kargo ve Taksitli Ödeme Seçeneğiyle Hemen Alışverişe Başla! pb_CE100ASU0297