Kategori
Stok Kodu
pb_CE100CBE0002
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
10.272,26 TL
  • Parlaklık: 300 Cd/m2
  • Görüş Açısı: 178/178
  • Dahili Kamera: Yok
  • Hoparlör: Yok
  • Kullanım Alanı: İş / Ev, Gaming
  • Bağlantı Türü: HDMI 2.1 x 2 , DisplayPort 1.4 x 2
  • Curve Ekran: Hayır
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560X1440
  • Açıklama: Kutu içeriği : DP Kablosu, Güç Adaptörü, Güç Kablosu, Stand Ekran Özellikleri : RGB, LED, Ayarlanabilir yükseklik, Freesync, HDR, Flickerfree, Düşük mavi ışık Ekran Rengi : 16.7M Renk Gamı : 75% NTSC , 78% DCI-P3 , 100% sRGB Ses Bağlantı Noktası : 1 x 3,5 mm Ses Jakı (Kulaklık) VESA Montaj Düzeneği : 100 mm x 100 mm Brüt Ağırlık : 6 kg Sökülebilir Stant : Evet Güç : DC 12V / 4A Ergonomi: Yükseklik, eğme, döndürme ve pivot ayarı destekli Kulaklık çıkışı Garanti: 2 yıl resmi garanti + Sıfır Ölü Piksel Garantisi
  • Dokunmatik Ekran: Yok
  • Görüntüleme Formatı: 16:9
  • Kontrast: 100000:1
  • Tepki Süresi: 1 Ms
  • Renk: Siyah
  • Ips Panel / Mva Panel: VA
  • Duvara Asılabilme: Var
  • Ekran Boyutu: 27"